شوینده نمای ساختمان نانو
شوینده نمای ساختمان | محلول نانو نما شویی
فروردین ۱۱, ۱۳۹۵
ضد آب نمای ساختمان | سنگ آجر سیمان
فروردین ۱۱, ۱۳۹۵

ضد بخار شیشه | ضد مه شیشه | نانو پوشش دائمی FORB-G112

 

همواره بخار گرفتن سطح شیشه یکی از مضرات استفاده از شیشه در برخی مکان ها یا کاربرد ها مانند : استفاده در حمام و سرویس ، استفاده در سنا و مکان ها بخار گیر صنعتی، استفاده در عینک ها و …می باشد.برای این کار شما می توانید از محلول های ضد مه و بخار شیشه آریازون استفاده کنید.

روش استفاده نانو پوشش دائمی FORB-G112 :

برای استفاده ابتدا سطح شیشه را از هر گونه چربی و کثیفی پاک کنید . سپس محلول نانو پوشش دائمی ضد مه و بخار را بر روی شیشه اسپری کرده سپس با دستمال کم جذب آن را بر روی سطح پخش کنید . بعد از خشک شدن سطح شما به شدت ضد بخار و ضد مه می شود. به گونه ای که این پوشش با بخار داغ ۱۰۰درجه نیز از بین نمی رود.

نحوه عمل کرد نانو پوشش دائمی:

برای اینکه شما نتوانید بخار یا مه بر روی سطح شیشه یا سایر سطوح را ببینید می بایست از تشکیل قطرات ریز آب بر روی سطح جلوگیری کنید. برای این کار می بایست سطح را آبدوست کنید که محلول طراحی شده توسط آریازون در ابعاد نانو طراحی شده است و با بهره گیری از فناوری نانو سطح را به شدت آبدوست می کند و به دلیل واکنش دادن محلول با سطح در ابعاد نانو به صورت دائمی ضد مه و بخار می کند.


ضد بخار شیشه , بخار شیشه ماشین , بخار شیشه , ضد بخار عینک شنا , اسپری ضد بخار , اسپری ضد بخار عینک شنا , اسپری ضد بخار شیشه , اسپری ضد بخار  اتومبیل , محلول ضد بخار , ضد مه شیشه , ضد مه گرفتگی , عینک ضد مه , اسپری ضد مه ضد مه و بخار انواع شیشه

This site is protected by wp-copyrightpro.com